6. detsembril alustab Tartu Suusaklubi juures suusatamise treeningrühm täiskasvanuile. Eripakkumine Tartu Maratoni esmakordsetele osalejatele!

Suusahooaeg läheneb ja sellega ka Tartu Maraton. Selleks, et suusatamisest kannatamise asemel rõõmu tunda, on teadagi vaja õiget suusatehnikat ning harjutamist. Ja veelgi parem kui harjutamine on järjepidev ning toimub spetsialistide nõuandeid järgides. 6.detsembril 2010 alustavad Tartu Suusaklubi treenerite juhendamisel treeninggrupid, mis on mõeldud nii algajatele kui ka juba edasijõudnud harrastajatele. Esimeseks eesmärgiks saab olema suuskadel püsimine, hiljem Tartu Maratoni läbimine. Loomulikud aitavad treenerid järjele ka teiste Tartu Nelikürituse alade ettevalmistumisel.

Treeneriteks on:

. Allar Kivil – TÜ Kehakultuuriteaduskonna lektor, Tartu SK noorte treener, parim tulemus Tartu Maratonil 14.koht . Kerstin Margus – 1986 Tartu Maratoni võitja,Tartu SK peatreener, olümpialase Karel Tammjärve treener . Kristjan Külm – TÜ Kehakultuuriteaduskonna üliõpilane, parim tulemus Tartu Maratonil 72. koht, Tartu Suusaklubi õpilane ja liige

Treeningud hakkavad toimuma teisi-ja neljapäeviti kell 18.15.-19.30 Tähtvere Spordipargis.

Esimene kokkusaamine treeneritega teisipäeval 6.detsembril kell 18.15 Tartu Suusaklubi ruumides Eesti Maaülikooli Spordihoones.

Esmakordselt Tartu Maratonile registreerunutele, või neile, kes pole Tartu Maratonist osa võtnud viimasel 10 aastal, on esimesed kaks treeningkuud tasuta. See eripakkumine kehtib kuni 1. veebruarini 2011.

Ootame kõiki hoolimata vanusest ja sportlikust vormist!